Rybnik: B2 Junior Młodszy "PLJM 2005 Rybnik"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 5 15 5 0 0 50:5
2 KS RYMER RYBNIK 5 9 3 0 2 30:9
3 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 5 7 2 1 2 12:13
4 KS ŚWIERKLANY 5 7 2 1 2 10:13
5 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 5 6 2 0 3 17:23
6 KS SZCZERBICE 5 5 1 2 2 6:12
7 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 4 3 1 0 3 8:44
8 LKS RÓJ 4 2 0 2 2 4:18
Kolejka nr 5
2020-09-23/16:00 LKS RÓJ - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-09-23/16:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:0
2020-09-23/16:00 KS SZCZERBICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:3
2020-09-23/16:45 KS ŚWIERKLANY - KS RYMER RYBNIK 2:1
Kolejka nr 5
2020-09-23/16:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:0
2020-09-23/16:00 KS SZCZERBICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 1:3
2020-09-23/16:45 KS ŚWIERKLANY - KS RYMER RYBNIK 2:1
Kolejka nr 4
2020-09-19/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS SZCZERBICE 1:1
2020-09-19/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS RÓJ 11:0
2020-09-19/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS ŚWIERKLANY 8:3
2020-09-20/10:00 KS RYMER RYBNIK - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 3:6
Kolejka nr 3
2020-09-13/09:30 KS ŚWIERKLANY - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 3:0
2020-09-13/10:00 KS RYMER RYBNIK - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 6:0
2020-09-13/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 24:0
2020-09-13/10:00 LKS RÓJ - KS SZCZERBICE 2:2
Kolejka nr 2
2020-09-09/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS RÓJ 3:0
2020-09-09/17:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS RYMER RYBNIK 0:9
2020-09-09/17:30 KS SZCZERBICE - KS ŚWIERKLANY 2:0
2020-09-09/18:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 2:8
Kolejka nr 1
2020-09-05/10:00 KS ŚWIERKLANY - LKS RÓJ 2:2
2020-09-06/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0:8
2020-09-06/10:00 KS RYMER RYBNIK - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY 11:1
2020-09-06/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS SZCZERBICE 6:0
Kolejka nr 5
2020-09-23/16:00 LKS RÓJ - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 6
2020-09-26/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-09-26/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - KS SZCZERBICE -:-
2020-09-26/10:00 KS RYMER RYBNIK - LKS RÓJ -:-
2020-09-27/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 7
2020-10-03/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-10-03/15:30 KS ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-10-04/10:00 LKS RÓJ - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-10-04/10:00 KS SZCZERBICE - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2020-10-10/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-10-10/12:00 LKS RÓJ - KS ŚWIERKLANY -:-
2020-10-11/10:00 KS SZCZERBICE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-10-11/14:30 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 9
2020-10-18/10:00 LKS RÓJ - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-10-18/10:00 KS ŚWIERKLANY - KS SZCZERBICE -:-
2020-10-18/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-10-18/10:00 KS RYMER RYBNIK - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
Kolejka nr 10
2020-10-24/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-10-24/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-10-25/10:00 KS SZCZERBICE - LKS RÓJ -:-
2020-10-25/12:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 11
2020-11-08/10:00 KS SZCZERBICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-11-08/10:00 LKS RÓJ - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-11-08/10:00 KS ŚWIERKLANY - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-11-08/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 12
2020-11-11/09:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS SZCZERBICE -:-
2020-11-11/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2020-11-11/10:00 KS RYMER RYBNIK - KS ŚWIERKLANY -:-
2020-11-11/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - LKS RÓJ -:-
Kolejka nr 13
2020-11-14/10:00 MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2020-11-15/10:00 KS SZCZERBICE - LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC -:-
2020-11-15/10:00 LKS RÓJ - KS RYMER RYBNIK -:-
2020-11-15/10:00 KS ŚWIERKLANY - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 14
2020-11-21/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS ŚWIERKLANY -:-
2020-11-21/10:00 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC - MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY ŻORY -:-
2020-11-22/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS RÓJ -:-
2020-11-22/10:00 KS RYMER RYBNIK - KS SZCZERBICE -:-

Sponsorzy jubileuszu 100-lecia w Podokręgu Rybnik