III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2007 Rybnik - Racibórz Wiosna" Grupa 3 (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. 0 0 0 0 0 0:0
2 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II 0 0 0 0 0 0:0
3 RKP SP ROW w RYBNIKU 0 0 0 0 0 0:0
4 MKS GMINA LUBOMIA 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS RUCH STANOWICE 0 0 0 0 0 0:0
6 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2020-03-29/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2020-03-29/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-03-29/12:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - LKS RUCH STANOWICE -:-
Kolejka nr 2
2020-04-05/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-04-05/11:30 LKS RUCH STANOWICE - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-04-05/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 3
2020-04-19/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2020-04-19/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2020-04-19/11:30 RKP SP ROW w RYBNIKU - LKS RUCH STANOWICE -:-
Kolejka nr 4
2020-04-26/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - LKS RUCH STANOWICE -:-
2020-04-26/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-04-26/12:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - MKS GMINA LUBOMIA -:-
Kolejka nr 5
2020-05-03/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-05-03/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2020-05-03/11:30 LKS RUCH STANOWICE - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 6
2020-05-09/14:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-05-10/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2020-05-10/11:30 LKS RUCH STANOWICE - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 7
2020-05-17/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2020-05-17/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - LKS RUCH STANOWICE -:-
2020-05-17/12:30 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 8
2020-05-24/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
2020-05-24/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-05-24/11:30 LKS RUCH STANOWICE - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
Kolejka nr 9
2020-05-31/10:00 RKP SP ROW w RYBNIKU - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2020-05-31/11:30 LKS RUCH STANOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. -:-
2020-05-31/11:30 MKS GMINA LUBOMIA - KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY -:-
Kolejka nr 10
2020-06-07/10:00 KS NAPRZÓD RYDUŁTOWY - RKP SP ROW w RYBNIKU -:-
2020-06-07/11:30 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚL. - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2020-06-07/11:30 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. II - LKS RUCH STANOWICE -:-

Sponsorzy jubileuszu 100-lecia w Podokręgu Rybnik