Aktualności

Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych

4/07/2023 14:01

Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje we wrześniu 2023 r. Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych. Zapraszamy!


Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przy ulicy Francuskiej 32. Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem świadectwa upoważniającym do wykonywania funkcji  spikera na zawodach piłki nożnej III ligi i klas niższych. 

Przewidziany termin kursu – 02 września 2023 r.

Zainteresowane osoby, mogą dokonać zgłoszenia poprzez przesłanie :

- danych zawierających:  imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail kursanta,

- skanu klauzuli dotyczącej administrowania danymi osobowymi czytelnie podpisanej przez kursanta.

Zgłoszenie oraz skan klauzuli należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia

11 sierpnia 2023 roku z adnotacją w tytule  „Kurs spikerów”.

 

Odpłatność za kurs – 300 zł.

Opłatę należy przesłać na konto Śląskiego Związku Piłki Nożnej, po otrzymaniu potwierdzenia o przyjęciu na kurs.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu lub zmiany terminu w zależności od ilości chętnych. Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bliższych informacji udziela Przewodniczący Zespołu ds. bezpieczeństwa oraz uzgadniania projektów budowy, przebudowy i modernizacji stadionów piłkarskich Śl.ZPN: 

Janusz Kiełtyka - telefon 504-260-154 ; e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.