Aktualności

Zapraszamy na kurs spikerów piłkarskich

10/07/2024 12:17

Śląski Związek Piłki Nożnej informuje, że organizuje Kurs Spikerów Piłkarskich dla klubów III ligi i klas niższych. Przewidziany termin kursu – 7 września 2024 r. Zapisy trwają do 16 sierpnia. Zapraszamy!


Zajęcia podczas trwania kursu prowadzone będą przez osoby zajmujące się problematyką bezpieczeństwa na stadionach piłkarskich. Zajęcia odbywać się będą w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Katowicach przy ulicy Francuskiej 32. Kurs zostanie zakończony egzaminem wewnętrznym i wydaniem świadectwa upoważniającym do wykonywania funkcji  spikera na zawodach piłki nożnej III ligi i klas niższych. 

 

Przewidziany termin kursu – 7 września 2024 r.

 

Zainteresowane osoby, mogą dokonać zgłoszenia poprzez przesłanie :

- danych zawierających:  imię i nazwisko, datę urodzenia, adres zamieszkania, numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail kursanta,

- skanu klauzuli dotyczącej administrowania danymi osobowymi czytelnie podpisanej przez kursanta.

Zgłoszenie oraz skan klauzuli należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 16 sierpnia 2024 roku z adnotacją w tytule  „Kurs spikerów”.

 

Odpłatność za kurs – 320 zł.

Opłaty należy dokonać na konto Śląskiego Związku Piłki Nożnej, które zostanie podane w informacji potwierdzającej przyjęcie na kurs danej osoby.

 

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kursu lub zmiany terminu w zależności od ilości chętnych. Ilość miejsc ograniczona, o przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Bliższych informacji udziela Przewodniczący Zespołu ds. bezpieczeństwa oraz uzgadniania projektów budowy, przebudowy i modernizacji stadionów piłkarskich Śl.ZPN Janusz Kiełtyka: telefon 504-260-154, e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..