III liga wojewódzka B2 Junior Młodszy "WLJM 2007 RYBNIK" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 7 16 5 1 1 54:12
2 GKS DĄB GASZOWICE 6 14 4 2 0 42:10
3 LKS RUCH STANOWICE 6 9 3 0 3 22:32
4 MKS ŻORY 7 9 3 0 4 27:35
5 KS RYMER RYBNIK 6 8 2 2 2 22:22
6 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 6 5 1 2 3 22:34
7 KS KLESZCZÓW 6 1 0 1 5 10:54
Kolejka nr 8
2022-10-01/09:00 MKS ŻORY - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 1:13
2022-10-02/09:30 KS RYMER RYBNIK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2022-10-02/10:00 PAUZJE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2022-10-02/16:00 LKS RUCH STANOWICE - KS KLESZCZÓW -:-
Kolejka nr 8
2022-10-01/09:00 MKS ŻORY - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 1:13
Kolejka nr 7
2022-09-24/09:00 MKS ŻORY - GKS DĄB GASZOWICE 1:6
2022-09-24/11:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - LKS RUCH STANOWICE 18:0
2022-09-25/10:00 KS RYMER RYBNIK - KS KLESZCZÓW 8:0
Kolejka nr 6
2022-09-17/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - MKS ŻORY 5:6
2022-09-17/10:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 4:4
2022-09-18/16:00 LKS RUCH STANOWICE - KS RYMER RYBNIK 1:5
Kolejka nr 5
2022-09-15/18:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 0:3
2022-09-15/18:00 MKS ŻORY - KS KLESZCZÓW 10:0
2022-09-21/00:00 GKS DĄB GASZOWICE - LKS RUCH STANOWICE 3:0
Kolejka nr 4
2022-09-10/09:00 KS KLESZCZÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 1:5
2022-09-10/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - GKS DĄB GASZOWICE 3:14
2022-09-11/10:00 KS RYMER RYBNIK - MKS ŻORY 3:8
Kolejka nr 3
2022-09-03/09:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - KS RYMER RYBNIK 9:2
2022-09-03/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - LKS RUCH STANOWICE 3:6
2022-09-03/10:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS KLESZCZÓW 13:0
Kolejka nr 2
2022-08-31/17:00 KS RYMER RYBNIK - GKS DĄB GASZOWICE 2:2
2022-09-01/17:00 LKS RUCH STANOWICE - MKS ŻORY 3:0
2022-09-01/17:00 KS KLESZCZÓW - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK 6:6
Kolejka nr 1
2022-08-27/12:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - MKS ŻORY 5:1
2022-08-28/09:00 KS KLESZCZÓW - LKS RUCH STANOWICE 3:12
2022-09-07/18:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS RYMER RYBNIK 2:2
Kolejka nr 1
2022-08-28/10:00 GKS DĄB GASZOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2022-09-01/17:00 PAUZJE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 3
2022-09-03/09:00 MKS ŻORY - PAUZJE -:-
Kolejka nr 4
2022-09-11/10:00 LKS RUCH STANOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2022-09-15/17:00 PAUZJE - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 6
2022-09-17/09:00 KS KLESZCZÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 7
2022-09-25/10:00 PAUZJE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2022-10-02/09:30 KS RYMER RYBNIK - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2022-10-02/10:00 PAUZJE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2022-10-02/16:00 LKS RUCH STANOWICE - KS KLESZCZÓW -:-
Kolejka nr 9
2022-10-08/09:00 MKS ŻORY - LKS RUCH STANOWICE -:-
2022-10-08/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS KLESZCZÓW -:-
2022-10-09/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - PAUZJE -:-
2022-10-09/10:00 GKS DĄB GASZOWICE - KS RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 10
2022-10-15/09:00 KS KLESZCZÓW - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2022-10-16/09:00 KS RYMER RYBNIK - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2022-10-16/10:00 LKS RUCH STANOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2022-10-16/10:00 PAUZJE - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 11
2022-10-22/12:30 GKS DĄB GASZOWICE - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2022-10-23/10:00 PAUZJE - LKS RUCH STANOWICE -:-
2022-10-23/10:00 MKS ŻORY - KS RYMER RYBNIK -:-
2022-10-23/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - KS KLESZCZÓW -:-
Kolejka nr 12
2022-10-29/09:00 KS KLESZCZÓW - MKS ŻORY -:-
2022-10-29/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2022-10-30/10:00 LKS RUCH STANOWICE - GKS DĄB GASZOWICE -:-
2022-10-30/10:00 KS RYMER RYBNIK - PAUZJE -:-
Kolejka nr 13
2022-11-06/09:00 KS RYMER RYBNIK - LKS RUCH STANOWICE -:-
2022-11-06/10:00 PAUZJE - KS KLESZCZÓW -:-
2022-11-06/10:00 MKS ŻORY - UKS AP CHAMPIONS RYBNIK -:-
2022-11-06/10:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - GKS DĄB GASZOWICE -:-
Kolejka nr 14
2022-11-12/09:00 KS KLESZCZÓW - KS RYMER RYBNIK -:-
2022-11-12/10:00 GKS DĄB GASZOWICE - MKS ŻORY -:-
2022-11-12/10:00 UKS AP CHAMPIONS RYBNIK - PAUZJE -:-
2022-11-13/10:00 LKS RUCH STANOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-

Sponsor Pucharu Polski

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN