III liga wojewódzka D1 Młodzik "WLM 2011 RYBNIK wiosna" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GMKS 21 NĘDZA 7 16 5 1 1 34:17
2 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK 7 16 5 1 1 46:19
3 RKP SP ROW RYBNIK II 6 14 4 2 0 29:8
4 LKS TWORKÓW 5 9 3 0 2 16:22
5 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 6 6 2 0 4 19:29
6 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 6 3 1 0 5 8:27
7 KS UNIA RACIBÓRZ 7 0 0 0 7 13:43
Kolejka nr 8
2024-05-18/09:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - RKP SP ROW RYBNIK II 1:6
2024-05-18/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - GMKS 21 NĘDZA 5:3
2024-05-19/11:30 PAUZJE - LKS TWORKÓW -:-
2024-05-20/17:45 KS UNIA RACIBÓRZ - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK 4:10
Kolejka nr 8
2024-05-18/09:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - RKP SP ROW RYBNIK II 1:6
2024-05-18/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - GMKS 21 NĘDZA 5:3
2024-05-20/17:45 KS UNIA RACIBÓRZ - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK 4:10
Kolejka nr 7
2024-05-07/18:30 LKS TWORKÓW - KS UNIA RACIBÓRZ 2:1
2024-05-11/09:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - GMKS 21 NĘDZA 1:3
2024-05-11/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK 2:6
Kolejka nr 6
2024-05-04/11:00 KS UNIA RACIBÓRZ - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 2:5
2024-05-04/11:30 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 6:1
Kolejka nr 5
2024-05-01/10:00 LKS TWORKÓW - GMKS 21 NĘDZA 2:6
2024-05-09/17:00 RKP SP ROW RYBNIK II - KS UNIA RACIBÓRZ 10:0
Kolejka nr 4
2024-04-27/12:00 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - LKS TWORKÓW 10:2
2024-04-28/09:30 KS UNIA RACIBÓRZ - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 1:2
2024-04-28/10:00 GMKS 21 NĘDZA - RKP SP ROW RYBNIK II 1:1
Kolejka nr 3
2024-04-20/10:00 LKS TWORKÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 5:3
2024-04-21/09:00 RKP SP ROW RYBNIK II - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK 3:3
2024-04-21/10:00 GMKS 21 NĘDZA - KS UNIA RACIBÓRZ 5:4
Kolejka nr 2
2024-04-13/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS TWORKÓW 2:5
2024-04-13/12:00 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - GMKS 21 NĘDZA 2:6
2024-04-13/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - RKP SP ROW RYBNIK II 2:3
Kolejka nr 1
2024-04-04/17:00 RKP SP ROW RYBNIK II - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 6:1
2024-04-06/09:30 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - KS UNIA RACIBÓRZ 9:1
2024-04-06/10:00 GMKS 21 NĘDZA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II 10:2
Kolejka nr 1
2024-04-07/11:30 LKS TWORKÓW - PAUZJE -:-
Kolejka nr 2
2024-04-14/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - PAUZJE -:-
Kolejka nr 3
2024-04-21/11:30 PAUZJE - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 4
2024-04-28/11:30 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - PAUZJE -:-
Kolejka nr 5
2024-05-01/11:30 PAUZJE - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK -:-
2024-05-29/17:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 6
2024-05-05/11:30 GMKS 21 NĘDZA - PAUZJE -:-
2024-06-13/18:00 RKP SP ROW RYBNIK II - LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 7
2024-05-12/11:30 PAUZJE - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
Kolejka nr 8
2024-05-19/11:30 PAUZJE - LKS TWORKÓW -:-
Kolejka nr 9
2024-05-23/17:00 PAUZJE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2024-05-23/17:00 LKS TWORKÓW - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2024-05-23/17:00 RKP SP ROW RYBNIK II - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
2024-06-13/18:00 GMKS 21 NĘDZA - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK -:-
Kolejka nr 10
2024-05-25/09:30 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2024-05-25/15:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - LKS TWORKÓW -:-
2024-05-26/10:00 KS UNIA RACIBÓRZ - GMKS 21 NĘDZA -:-
2024-05-26/11:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - PAUZJE -:-
Kolejka nr 11
2024-06-01/09:00 RKP SP ROW RYBNIK II - GMKS 21 NĘDZA -:-
2024-06-01/10:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2024-06-01/10:00 LKS TWORKÓW - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK -:-
2024-06-02/11:30 PAUZJE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-
Kolejka nr 12
2024-06-05/17:00 KS UNIA RACIBÓRZ - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2024-06-05/17:00 GMKS 21 NĘDZA - LKS TWORKÓW -:-
2024-06-05/17:00 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - PAUZJE -:-
2024-06-05/17:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 13
2024-06-09/11:30 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II - KS UNIA RACIBÓRZ -:-
2024-06-09/11:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK -:-
2024-06-09/11:30 PAUZJE - GMKS 21 NĘDZA -:-
2024-06-09/11:30 LKS TWORKÓW - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
Kolejka nr 14
2024-06-16/11:30 KS UNIA RACIBÓRZ - LKS TWORKÓW -:-
2024-06-16/11:30 RKP SP ROW RYBNIK II - PAUZJE -:-
2024-06-16/11:30 GMKS 21 NĘDZA - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2024-06-16/11:30 AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. II -:-