Bytom: Klasa okręgowa "Bytom-Zabrze" Grupa 1

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LKS ORZEŁ MIEDARY 8 24 8 0 0 33:4
2 KS START SIERAKOWICE 8 22 7 1 0 26:9
3 LKS TEMPO PANIÓWKI 7 18 6 0 1 23:7
4 LKS ŻYGLIN 8 13 4 1 3 22:15
5 KS BURZA BOROWA WIEŚ 8 13 4 1 3 20:14
6 KS SOŚNICA GLIWICE 9 12 4 0 5 9:15
7 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 8 12 4 0 4 13:14
8 KS SILESIA MIECHOWICE 7 12 4 0 3 20:16
9 ŁTS ŁABĘDY 8 12 4 0 4 19:15
10 LKS GWIAZDA CHUDÓW 8 12 4 0 4 19:15
11 MKSR CZARNI PYSKOWICE 9 10 3 1 5 12:14
12 MKS CONCORDIA KNURÓW 8 9 3 0 5 8:21
13 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 8 9 3 0 5 18:21
14 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 8 7 2 1 5 9:22
15 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 8 4 1 1 6 9:29
16 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 8 0 0 0 8 4:33
Kolejka nr 9
2022-09-29/19:30 KS SOŚNICA GLIWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:0
2022-10-01/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS ŻYGLIN -:-
2022-10-01/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - ŁTS ŁABĘDY -:-
2022-10-01/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2022-10-01/15:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS START SIERAKOWICE -:-
2022-10-01/15:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - KS BURZA BOROWA WIEŚ -:-
2022-10-01/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2022-10-01/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
Kolejka nr 9
2022-09-29/19:30 KS SOŚNICA GLIWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:0
Kolejka nr 8
2022-09-24/15:00 LKS ŻYGLIN - KS SOŚNICA GLIWICE 4:0
2022-09-24/15:00 ŁTS ŁABĘDY - KS SILESIA MIECHOWICE 2:3
2022-09-24/16:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 0:2
2022-09-24/16:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 5:0
2022-09-24/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - MKS CONCORDIA KNURÓW 0:3
2022-09-25/11:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - LKS GWIAZDA CHUDÓW 1:6
2022-09-25/16:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 5:2
2022-09-25/16:00 KS START SIERAKOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 1:1
Kolejka nr 7
2022-09-17/11:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - LKS TEMPO PANIÓWKI 3:1
2022-09-17/11:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS SOŚNICA GLIWICE 4:1
2022-09-17/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - KS START SIERAKOWICE 0:4
2022-09-17/15:30 ŁTS ŁABĘDY - LKS ŻYGLIN 3:1
2022-09-17/16:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 5:0
2022-09-17/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS BURZA BOROWA WIEŚ 1:3
2022-09-17/16:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 1:0
2022-09-18/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 0:0
Kolejka nr 6
2022-09-10/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 0:3
2022-09-10/11:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS GWIAZDA CHUDÓW 0:2
2022-09-10/16:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3:1
2022-09-10/16:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - MKS CONCORDIA KNURÓW 2:1
2022-09-10/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - ŁTS ŁABĘDY 2:4
2022-09-11/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2:1
2022-09-11/16:00 KS START SIERAKOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE 5:3
2022-09-21/16:30 LKS ŻYGLIN - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:3
Kolejka nr 5
2022-09-03/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS BURZA BOROWA WIEŚ 3:1
2022-09-03/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 3:1
2022-09-03/16:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS ŻYGLIN 0:2
2022-09-03/16:00 ŁTS ŁABĘDY - KS START SIERAKOWICE 1:2
2022-09-03/16:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS TEMPO PANIÓWKI 0:2
2022-09-03/16:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - KS SOŚNICA GLIWICE 0:2
2022-09-03/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY 1:4
2022-09-04/15:30 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - MKSR CZARNI PYSKOWICE 2:1
Kolejka nr 4
2022-08-27/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1:0
2022-08-27/14:00 KS START SIERAKOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2:0
2022-08-27/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS GWIAZDA CHUDÓW 3:0
2022-08-27/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 3:1
2022-08-27/17:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE 2:4
2022-08-27/17:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - ŁTS ŁABĘDY 1:2
2022-08-28/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - MKS CONCORDIA KNURÓW 6:0
2022-09-06/17:00 LKS ŻYGLIN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 8:1
Kolejka nr 3
2022-08-24/17:30 KS START SIERAKOWICE - LKS ŻYGLIN 4:1
2022-08-24/17:30 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS BURZA BOROWA WIEŚ 2:6
2022-08-24/17:30 MKS CONCORDIA KNURÓW - MKSR CZARNI PYSKOWICE 0:3
2022-08-24/17:30 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE 2:1
2022-08-24/17:30 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ORZEŁ MIEDARY 0:4
2022-08-24/17:30 LKS GWIAZDA CHUDÓW - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 5:0
2022-09-07/17:15 ŁTS ŁABĘDY - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 2:3
Kolejka nr 2
2022-08-17/18:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - ŁTS ŁABĘDY 2:1
2022-08-20/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW 0:1
2022-08-20/15:30 LKS ŻYGLIN - LKS GWIAZDA CHUDÓW 4:3
2022-08-20/17:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 1:5
2022-08-20/17:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE 8:1
2022-08-20/17:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE 4:1
2022-08-20/17:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN 6:0
2022-08-20/17:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - KS START SIERAKOWICE 1:4
Kolejka nr 1
2022-08-13/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - KS SOŚNICA GLIWICE 1:2
2022-08-13/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS ORZEŁ MIEDARY 0:5
2022-08-13/16:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - LKS ŻYGLIN 1:1
2022-08-13/17:00 KS START SIERAKOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE 4:2
2022-08-13/17:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS TEMPO PANIÓWKI 0:5
2022-08-13/17:00 ŁTS ŁABĘDY - MKSR CZARNI PYSKOWICE 4:1
2022-08-13/17:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE 2:1
2022-08-14/16:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS GWIAZDA CHUDÓW 4:0
Kolejka nr 3
2022-11-19/11:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
Kolejka nr 9
2022-10-01/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS ŻYGLIN -:-
2022-10-01/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - ŁTS ŁABĘDY -:-
2022-10-01/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2022-10-01/15:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - KS START SIERAKOWICE -:-
2022-10-01/15:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - KS BURZA BOROWA WIEŚ -:-
2022-10-01/15:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2022-10-01/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
Kolejka nr 10
2022-10-08/15:00 LKS ŻYGLIN - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2022-10-08/15:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2022-10-08/15:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2022-10-08/15:00 KS START SIERAKOWICE - LKS GWIAZDA CHUDÓW -:-
2022-10-08/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2022-10-08/15:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2022-10-08/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2022-10-09/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
Kolejka nr 11
2022-10-15/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2022-10-15/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS ŻYGLIN -:-
2022-10-15/15:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2022-10-15/15:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2022-10-15/15:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2022-10-15/15:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS BURZA BOROWA WIEŚ -:-
2022-10-15/15:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
2022-10-16/14:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - KS START SIERAKOWICE -:-
Kolejka nr 12
2022-10-22/11:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS GWIAZDA CHUDÓW -:-
2022-10-22/15:00 LKS ŻYGLIN - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
2022-10-22/15:00 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2022-10-22/15:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2022-10-22/15:00 KS START SIERAKOWICE - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2022-10-22/15:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2022-10-22/15:00 KS SILESIA MIECHOWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
2022-10-22/15:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
Kolejka nr 13
2022-10-29/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - KS START SIERAKOWICE -:-
2022-10-29/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - LKS ŻYGLIN -:-
2022-10-29/14:00 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2022-10-29/14:00 LKS GWIAZDA CHUDÓW - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2022-10-29/14:00 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2022-10-29/14:00 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2022-10-29/14:00 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS BURZA BOROWA WIEŚ -:-
2022-10-30/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
Kolejka nr 14
2022-11-05/14:00 LKS ŻYGLIN - LKS OLIMPIA BORUSZOWICE -:-
2022-11-05/14:00 KS BURZA BOROWA WIEŚ - LKS TEMPO PANIÓWKI -:-
2022-11-05/14:00 KS START SIERAKOWICE - MKSR CZARNI PYSKOWICE -:-
2022-11-05/14:00 KS NITRON KRUPSKI MŁYN - KS SOŚNICA GLIWICE -:-
2022-11-05/14:00 ŁTS ŁABĘDY - LKS ORZEŁ MIEDARY -:-
2022-11-05/14:00 KS SILESIA MIECHOWICE - LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE -:-
2022-11-05/14:00 MKS CONCORDIA KNURÓW - LKS GWIAZDA CHUDÓW -:-
2022-11-05/14:00 LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE - HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE -:-
Kolejka nr 15
2022-11-12/11:00 KS SOŚNICA GLIWICE - ŁTS ŁABĘDY -:-
2022-11-12/13:30 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE - LKS ŻYGLIN -:-
2022-11-12/13:30 LKS GWIAZDA CHUDÓW - LKS JEDNOŚĆ 32 PRZYSZOWICE -:-
2022-11-12/13:30 LKS PRZYSZŁOŚĆ CIOCHOWICE - MKS CONCORDIA KNURÓW -:-
2022-11-12/13:30 LKS ORZEŁ MIEDARY - KS SILESIA MIECHOWICE -:-
2022-11-12/13:30 MKSR CZARNI PYSKOWICE - KS NITRON KRUPSKI MŁYN -:-
2022-11-12/13:30 LKS OLIMPIA BORUSZOWICE - KS BURZA BOROWA WIEŚ -:-
2022-11-13/15:00 LKS TEMPO PANIÓWKI - KS START SIERAKOWICE -:-

Sponsor Pucharu Polski

Sponsor techniczny Śląskiego ZPN