Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | +/- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
2 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
3 | KS BARANOWICE - ŻORY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
4 | KS POLONIA NIEWIADOM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
5 | KS WICHER WILCHWY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
6 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
7 | UKS AP ŻORY | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
8 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 |
Kolejka nr 1 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-06/09:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KS WICHER WILCHWY | -:- |
2024-04-06/11:00 | UKS AP ŻORY | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | -:- |
2024-04-06/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | - | KS POLONIA NIEWIADOM | -:- |
2024-04-07/10:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | -:- |
Kolejka nr 2 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-13/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KS WICHER WILCHWY | -:- |
2024-04-13/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | -:- |
2024-04-13/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
2024-04-13/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | - | UKS AP ŻORY | -:- |
Kolejka nr 3 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-20/09:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | -:- |
2024-04-20/11:00 | UKS AP ŻORY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | -:- |
2024-04-20/13:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | -:- |
2024-04-20/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | -:- |
Kolejka nr 4 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-04-27/11:00 | UKS AP ŻORY | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
2024-04-27/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | -:- |
2024-04-27/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | KS WICHER WILCHWY | -:- |
2024-04-27/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | -:- |
Kolejka nr 5 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-04/09:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | UKS AP ŻORY | -:- |
2024-05-04/13:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | -:- |
2024-05-04/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | -:- |
2024-05-04/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | -:- |
Kolejka nr 6 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-11/09:00 | UKS AP ŻORY | - | KS WICHER WILCHWY | -:- |
2024-05-11/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | -:- |
2024-05-11/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | -:- |
2024-05-11/13:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | -:- |
Kolejka nr 7 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-18/09:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | KS POLONIA NIEWIADOM | -:- |
2024-05-18/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
2024-05-18/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | UKS AP ŻORY | -:- |
2024-05-18/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | -:- |
Kolejka nr 8 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-05-25/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | -:- |
2024-05-25/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | UKS AP ŻORY | -:- |
2024-05-25/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
2024-05-25/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | -:- |
Kolejka nr 9 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-01/11:00 | UKS AP ŻORY | - | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | -:- |
2024-06-01/13:00 | KS WICHER WILCHWY | - | KS POLONIA NIEWIADOM | -:- |
2024-06-01/13:00 | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | - | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | -:- |
2024-06-01/13:00 | KS BARANOWICE - ŻORY | - | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | -:- |
Kolejka nr 10 | ||||
---|---|---|---|---|
2024-06-08/13:00 | KS POLONIA NIEWIADOM | - | UKS AP ŻORY | -:- |
2024-06-08/13:00 | KLUB PIŁKARSKI KAMIEŃ II | - | KS BARANOWICE - ŻORY | -:- |
2024-06-08/13:00 | AKADEMIA PIŁKARSKA RYMER RYBNIK II | - | UKS AP CHAMPIONS JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | -:- |
2024-06-08/13:00 | LKS JEDNOŚĆ JEJKOWICE | - | KS WICHER WILCHWY | -:- |