III liga wojewódzka C1 Trampkarz "WLT 2009 RYBNIK wiosna" Grupa 3

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKP SP ROW RYBNIK 8 19 6 1 1 52:13
2 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 8 18 6 0 2 56:23
3 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 8 16 5 1 2 31:23
4 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II 7 12 4 0 3 30:30
5 MKS GMINA LUBOMIA 8 10 3 1 4 18:22
6 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 7 9 3 0 4 25:28
7 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 8 6 2 0 6 25:47
8 KS BARANOWICE - ŻORY 8 1 0 1 7 17:68
Kolejka nr 8
2024-05-18/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 6:1
2024-05-18/12:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - MKS GMINA LUBOMIA 4:3
2024-05-18/13:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - RKP SP ROW RYBNIK 4:9
2024-05-19/11:00 KS BARANOWICE - ŻORY - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 1:13
Kolejka nr 8
2024-05-18/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 6:1
2024-05-18/12:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - MKS GMINA LUBOMIA 4:3
2024-05-18/13:30 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - RKP SP ROW RYBNIK 4:9
2024-05-19/11:00 KS BARANOWICE - ŻORY - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 1:13
Kolejka nr 7
2024-05-11/10:00 KS BARANOWICE - ŻORY - RKP SP ROW RYBNIK 1:13
2024-05-11/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 9:2
2024-05-11/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKS GMINA LUBOMIA 1:4
2024-05-12/09:30 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II 13:1
Kolejka nr 6
2024-05-04/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 5:1
2024-05-04/11:00 MKS GMINA LUBOMIA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 4:3
2024-05-05/11:00 KS BARANOWICE - ŻORY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 1:4
2024-05-07/18:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 4:5
Kolejka nr 5
2024-04-29/18:15 RKP SP ROW RYBNIK - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II 1:2
2024-04-30/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3:5
2024-04-30/18:00 KS BARANOWICE - ŻORY - MKS GMINA LUBOMIA 1:1
2024-05-01/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 4:3
Kolejka nr 4
2024-04-26/18:00 MKS GMINA LUBOMIA - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2:3
2024-04-27/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 10:0
2024-04-27/10:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 7:3
2024-04-27/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KS BARANOWICE - ŻORY 6:3
Kolejka nr 3
2024-04-20/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3:1
2024-04-21/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - MKS GMINA LUBOMIA 4:1
2024-04-21/10:00 KS BARANOWICE - ŻORY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 3:5
Kolejka nr 2
2024-04-13/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE 3:5
2024-04-13/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - RKP SP ROW RYBNIK 3:3
2024-04-13/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0:5
2024-04-14/11:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - KS BARANOWICE - ŻORY 11:2
Kolejka nr 1
2024-04-06/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II 3:1
2024-04-06/14:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 3:4
2024-04-06/17:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - KS BARANOWICE - ŻORY 15:5
2024-04-07/11:00 RKP SP ROW RYBNIK - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 7:1
Kolejka nr 3
2024-06-04/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
Kolejka nr 9
2024-05-25/09:00 RKP SP ROW RYBNIK - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2024-05-25/10:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2024-05-25/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2024-05-26/11:00 KS BARANOWICE - ŻORY - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
Kolejka nr 10
2024-05-29/17:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2024-05-29/17:00 MKS GMINA LUBOMIA - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-05-29/17:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
2024-05-29/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS BARANOWICE - ŻORY -:-
Kolejka nr 11
2024-06-01/10:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2024-06-01/10:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-06-02/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
2024-06-02/10:00 KS BARANOWICE - ŻORY - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-
Kolejka nr 12
2024-06-08/10:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - RKP SP ROW RYBNIK -:-
2024-06-08/10:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2024-06-08/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - KS BARANOWICE - ŻORY -:-
2024-06-08/10:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
Kolejka nr 13
2024-06-12/17:00 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY - UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II -:-
2024-06-12/17:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKS GMINA LUBOMIA -:-
2024-06-12/17:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS BARANOWICE - ŻORY -:-
2024-06-12/17:00 KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE - RKP SP ROW RYBNIK -:-
Kolejka nr 14
2024-06-15/10:00 UKS RAPID WODZISŁAW ŚLĄSKI II - KRS TKKF ZUCH ORZEPOWICE -:-
2024-06-15/10:00 RKP SP ROW RYBNIK - KS BARANOWICE - ŻORY -:-
2024-06-15/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2024-06-15/10:00 MKS GMINA LUBOMIA - MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY -:-