Rybnik: F2 Żak "ŻAKI 2015 B RYBNIK" Grupa 2

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. 1 3 1 0 0 7:5
2 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA 0 0 0 0 0 0:0
3 KS GÓRNIK RADLIN 0 0 0 0 0 0:0
4 LKS FORTECA ŚWIERKLANY 0 0 0 0 0 0:0
5 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW 0 0 0 0 0 0:0
6 LKS ORZEŁ JANKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
7 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW 0 0 0 0 0 0:0
8 UKS RAP Girls 0 0 0 0 0 0:0
9 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE 0 0 0 0 0 0:0
10 RKP SP ROW RYBNIK II 1 0 0 0 1 5:7
Kolejka nr 8
2022-10-24/16:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UKS RAP Girls -:-
2022-10-28/15:30 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW RYBNIK II 7:5
2022-10-29/11:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-10-30/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-10-30/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 8
2022-10-28/15:30 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - RKP SP ROW RYBNIK II 7:5
Kolejka nr 1
2022-09-05/17:00 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - UKS RAP Girls -:-
2022-09-08/16:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2022-09-10/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-09-10/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-09-10/13:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
Kolejka nr 2
2022-09-17/09:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-09-17/10:30 LKS ORZEŁ JANKOWICE - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2022-09-17/12:00 KS GÓRNIK RADLIN - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2022-09-18/10:00 RKP SP ROW RYBNIK II - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2022-09-20/16:30 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - UKS RAP Girls -:-
Kolejka nr 3
2022-09-24/10:45 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-09-24/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2022-09-24/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2022-09-25/13:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-09-28/16:00 UKS RAP Girls - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
Kolejka nr 4
2022-09-30/16:30 LKS ORZEŁ JANKOWICE - UKS RAP Girls -:-
2022-10-01/09:30 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2022-10-01/12:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2022-10-01/12:00 KS GÓRNIK RADLIN - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2022-10-01/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
Kolejka nr 5
2022-10-03/16:30 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2022-10-08/10:00 UKS RAP Girls - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-10-08/13:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2022-10-08/15:00 RKP SP ROW RYBNIK II - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-10-09/13:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 6
2022-10-13/17:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - UKS RAP Girls -:-
2022-10-15/12:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-10-15/12:30 KS GÓRNIK RADLIN - RKP SP ROW RYBNIK II -:-
2022-10-15/13:00 KS GKS JASTRZĘBIE S.A. - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
2022-10-16/12:00 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
Kolejka nr 7
2022-10-21/17:00 UKS RAP Girls - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-
2022-10-22/10:45 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2022-10-22/12:00 RKP SP ROW RYBNIK II - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2022-10-22/12:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-10-23/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
Kolejka nr 8
2022-10-24/16:30 LKS FORTECA ŚWIERKLANY - UKS RAP Girls -:-
2022-10-29/11:00 LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW - KS GÓRNIK RADLIN -:-
2022-10-30/10:00 KS PŁOMIEŃ POŁOMIA - LKS ORZEŁ JANKOWICE -:-
2022-10-30/10:00 MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW - UKS SP WINNERS GOŁKOWICE -:-
Kolejka nr 9
2022-11-05/10:00 KS GÓRNIK RADLIN - KS PŁOMIEŃ POŁOMIA -:-
2022-11-05/10:45 UKS SP WINNERS GOŁKOWICE - LKS GWIAZDA SKRZYSZÓW -:-
2022-11-05/14:00 RKP SP ROW RYBNIK II - LKS FORTECA ŚWIERKLANY -:-
2022-11-06/12:00 UKS RAP Girls - MKS 32 RADZIEJÓW - POPIELÓW -:-
2022-11-06/13:00 LKS ORZEŁ JANKOWICE - KS GKS JASTRZĘBIE S.A. -:-